PERSONAL

greyline590px
kyrkan-7Bo Cedergårdh är pastor
tel. 0730-282461, bo@equmeniakyrkansavedalen.se


greyline590px


Noomie

Noomie Hammar är pastor (tjänstledig tom prel. våren/sommaren 2019)
noomie@equmeniakyrkansavedalen.se


greyline590px


033 2

Johanna Bjurenstedt Gustafsson är pastor
tel. 0709- 923704, johanna@equmeniakyrkansavedalen.se


greyline590px


033 2

Urban Erestam är pastor
tel. 079-3009980, urban@equmeniakyrkansavedalen.se


greyline590px


Linnea
Linnea Dyne är pastor med ungdomsinriktning
tel. 0720-404784, linnea@equmeniakyrkansavedalen.se


greyline590px


IMG_0966

Johan Knutsson är ungdomsledare
tel. 070-0058965, johan@equmeniakyrkansavedalen.se


greyline590px


Oscar

Oscar Marklund är pastor (tjänstledig)
oscar@equmeniakyrkansavedalen.se


greyline590px

Tjänstgöring/ledighet HT 2018